Interne competitie

Betekenis van de kolommen hieronder: Positie, Naam, aantal Gespeeld, Winst, Remise, Verlies, Score, Waarde, Vorige waarde, Saldo (positief als meer partijen met wit zijn gespeeld, negatief als meer partijen met zwart zijn gespeeld) en Reeks (dit is het aantal keren dat nu achtereenvolgens met wit (positief) of zwart (negatief) is gespeeld. Het indelingsprogramma probeert van de leden die die avond komen, mensen met gelijke waarde tegen elkaar in te delen, waarbij ook gelet wordt op Saldo en Reeks en daarnaast of ze niet kort geleden al eerder tegen elkaar hebben gespeeld.

PosNaam PrtWRVScoreWrdeVWrdeSR
1Wijnand Engelkes73405437575-11
2Arend van Oosten6420538.2747401
3Hans Kuiken6411521.873730-1
4Marvin van Megen5311504.57270-1-1
5Willem-Jan Veltman7322478.57171-1-2
6Sergio Harnandan3201466707211
7Jorn Brouwer5311451.5696711
8Gerard Hamers7232440686612
9Johann Kaemingk6312412.567690-1
10Roel Zuidema6411409.76665-2-1
11Peter Egelie9423386.2656812
12Jan-Bernard Wolters5311371.56463-1-1
13Wim Smit832335163640-1
14Henri van Duijl3201344.3626211
15Abraham vd Vyver7322339.86158-1-1
16Warry Schuurman9414325.2606111
17Henk Koksma7304301596011
18Jaap de Boer4121293.558570-2
19Bas von Konigslow2110287.557530-1
20Martin Kool6222282.3565501
21Roger Koch830527855560-2
22Mees van Winkoop8305271545901
23Albert-Jaap Houtgast6213269.553540-1
24Wim Klaassen4202262525201
25Herman Hamers9135220515112
26Johan Varkevisser6033211.750490-1
27Gerard van de Wiel6114210.54946-2-2
28Wendela Oskam1001208484811
29Wiebe Vernooy9216207.34750-1-1
30Ralf Hamstra2002172.3464701
31Johan Beimers2002150454501

Uitslagen ronde 10 van 23 november

1 Wijnand Engelkes – Roel Zuidema ½-½
2 Arend van Oosten – Willem-Jan Veltman ½-½
3 Peter Egelie – Hans Kuiken 0-1
4 Gerard Hamers – Wim Smit 1-0
5 Warry Schuurman – Jan-Bernard Wolters ½-½
6 Mees van Winkoop – Abraham van der Vyver 0-1
7 Martin Kool – Jaap de Boer ½-½
8 Herman Hamers – Bas von Konigslow 0-1
9 Wim Klaassen – Wiebe Vernooy 1-0
10 Ralf Hamstra – Gerard van de Wiel 0-1

Afwezig

Wendela Oskam – Afw met bericht Johan Varkevisser – Afw met bericht
Marvin van Megen – Extern (winst) Jorn Brouwer – Extern (winst)
Johann Kaemingk – Afw met bericht Sergio Harnandan – Afw met bericht
Henri van Duijl – Afw met bericht Roger Koch – Afw met bericht
Henk Koksma – Afw met bericht Johan Beimers – Afw met bericht
Albert-Jaap Houtgast – Handmatige paring bye

Uitslagen ronde 9 van 16 november

1 Peter Egelie – Wijnand Engelkes 0-1
2 Hans Kuiken – Arend van Oosten 0-1
3 Gerard Hamers – Willem-Jan Veltman ½-½
4 Henri van Duijl – Johann Kaemingk 0-1
5 Roel Zuidema – Mees van Winkoop 1-0
6 Wim Smit – Roger Koch 1-0
7 Wiebe Vernooy – Warry Schuurman 0-1
8 Abraham van der Vyver – Johan Varkevisser 1-0
9 Herman Hamers – Gerard van de Wiel ½-½

Uitslagen ronde 8 van 9 november.
1 Jorn Brouwer – Marvin van Megen 1-0
2 Henk Koksma – Peter Egelie 0-1
3 Jan-Bernard Wolters – Roger Koch 1-0
4 Mees van Winkoop – Wim Klaassen 1-0
5 Johan Varkevisser – Martin Kool ½-½
6 Warry Schuurman – Ralf Hamstra 1-0
7 Gerard van de Wiel – Wiebe Vernooy 0-1

Uitslagen ronde 7 van 2 november.

1 Marvin van Megen – Wijnand Engelkes ½-½
2 Arend van Oosten – Roel Zuidema 1-0
3 Hans Kuiken – Gerard Hamers 1-0
4 Willem-Jan Veltman – Henk Koksma 1-0
5 Peter Egelie – Wim Smit 1-0
6 Johann Kaemingk – Wim Klaassen 1-0
7 Roger Koch – Mees van Winkoop 1-0
8 Erik Rademaker – Henri van Duijl 0-1
9 Wiebe Vernooy – Abraham van der Vyver ½-½
10 Martin Kool – Herman Hamers 1-0

Uitslagen ronde 6 van 26 oktober:

1 Wijnand Engelkes – Willem-Jan Veltman 1-0
2 Henk Koksma – Arend van Oosten 0-1
3 Gerard Hamers – Johann Kaemingk 1-0
4 Mees van Winkoop – Peter Egelie 0-1
5 Wim Smit – Albert-Jaap Houtgast 1-0
6 Wim Klaassen – Roger Koch 1-0
7 Henri van Duijl – Martin Kool 1-0
8 Herman Hamers – Abraham van der Vyver ½-½
9 Gerard van de Wiel – Warry Schuurman 0-1

Uitslagen ronde 5 van 5 oktober:

1 Albert-Jaap Houtgast – Henk Koksma 0-1
2 Wim Smit – Jorn Brouwer ½-½
3 Mees van Winkoop – Herman Hamers 1-0
4 Bas von Konigslow – Johan Varkevisser ½-½
5 Warry Schuurman – Jaap de Boer 0-1
6 Martin Kool – Wiebe Vernooy 1-0

Uitslagen ronde 4 van 28 september.

1 Wijnand Engelkes – Hans Kuiken ½-½
2 Johan Kaemingk – Marvin van Megen 0-1
3 Sergio Harnandan – Roel Zuidema 0-1
4 Willem-Jan Veltman – Herman Hamers 1-0
5 Peter Egelie – Gerard Hamers ½-½
6 Roger Koch – Warry Schuurman 1-0
7 Wiebe Vernooy – Mees van Winkoop 0-1
8 Johan Varkevisser – Albert-Jaap Houtgast ½-½

Uitslagen ronde 3 van 21 september.

1 Marvin van Megen – Peter Egelie 1-0
2 Erik Rademaker – Henk Koksma 0-1
3 Jorn Brouwer – Warry Schuurman 1-0
4 Albert-Jaap Houtgast – Roger Koch 1-0
5 Abraham van der Vyver – Jan-Bernard Wolters 0-1
6 Herman Hamers – Wiebe Vernooy 1-0
7 Johan Beimers – Wim Smit 0-1

Uitslagen ronde 2 van 14 september.

1 Roel Zuidema – Willem-Jan Veltman 1-0
2 Henk Koksma – Sergio Harnandan 0-1
3 Warry Schuurman – Hans Kuiken 0-1
4 Roger Koch – Arend van Oosten 0-1
5 Gerard Hamers – Wijnand Engelkes 0-1
6 Peter Egelie – Herman Hamers 1-0
7 Jaap de Boer – Johan Kaemingk 0-1
8 Wim Smit – Marvin van Megen 0-1
9 Jorn Brouwer – Martin Kool 1-0
10 Albert-Jaap Houtgast – Johan Beimers 1-0
11 Jan-Bernard Wolters – Mees van Winkoop 1-0
12 Abraham van der Vyver – Gerard van de Wiel 1-0
13 Johan Varkevisser – Wiebe Vernooy 0-1

Uitslagen eerste ronde van 7 september.

1 Arend van Oosten – Wijnand Engelkes ½-½
2 Herman Hamers – Gerard Hamers ½-½
3 Willem-Jan Veltman – Albert-Jaap Houtgast 1-0
4 Wendela Oskam – Roel Zuidema 0-1
5 Sergio Harnandan – Jan-Bernard Wolters 1-0
6 Henk Koksma – Jorn Brouwer 1-0
7 Hans Kuiken – Abraham van der Vyver 1-0
8 Jaap de Boer – Peter Egelie ½-½
9 Johan Kaemingk – Wim Smit ½-½
10 Warry Schuurman – Johan Varkevisser 1-0
11 Roger Koch – Gerard van de Wiel 1-0
12 Wiebe Vernooy – Erik Rademaker 0-1

Startindeling

1Arend van Oosten
2Gerard Hamers
3Willem-Jan Veltman
4Roel Zuidema
5Sergio Harnandan
6Jorn Brouwer
7Hans Kuiken
8Peter Egelie
9Johann Kaemingk
10Marvin van Megen
11Wijnand Engelkes
12Herman Hamers
13Albert-Jaap Houtgast
14Wendela Oskam
15Jan-Bernard Wolters
16Henk Koksma
17Abraham van der Vyver
18Jaap de Boer
19Wim Smit
20Warry Schuurman
21Wim Klaassen
22Gerard van de Wiel
23Roger Koch
24Johan Varkevisser
25Wiebe Vernooy
26Martin Kool
27Johan Beimers
28Erik Rademaker
29Mees van Winkoop

Eindstand vorig jaar

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSR
1Arend van Oosten121011783.5757522
2Roel Zuidema11641638.27474-1-2
3Gerard Hamers1255257173720-1
4Hans Kuiken1254354272710-2
5Marvin van Megen12543528.5717301
6Peter Egelie12624527.570690-1
7Johann Kaemingk74125016970-1-2
8Willem-Jan Veltman11452488686612
9Wendela Oskam10514464.567670-1
10Herman Hamers10343438.3666801
11Albert-Jaap Houtgast7232383.36562-1-1
12Sergio Harnandan4202363.364650-1
13Gerrit van den Dool12426356.5636121
14Jan Bernard Wolters4112341.5626401
15Joost Gerlach420234061600-1
16Johan Varkevisser10325334.5606301
17Jaap de Boer5122323.75959-1-2
18Wim Klaassen7304320585712
19Warrie Schuurman9225284.55758-1-1
20Bart Berghout11308258.3565612
21Gerson Martinez4013249555501
22Wiebe Vernooy1012722254540-1