Interne comp.

De indeling van de nieuwe ronde staat altijd op de hoofdpagina, vanaf dinsdag ca. 17:15 uur.

De ranglijst en de uitslagen van de ronden staan hieronder.

Houd er rekening mee dat als er in dezelfde week nog externe wedstrijden zijn, de nieuwe ranglijst en uitslagen pas gepubliceerd kunnen worden als de uitslagen van die externe wedstrijden bekend zijn.

De KNSB-rating van onze leden, gebaseerd op externe resultaten vindt u: hier

Uw eigen rating, met nog wat meer statistische informatie, kunt u hier opvragen.

Huidige stand:

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSR
1Arend van Oosten139318427575-11
2Hans Kuiken10631814.37474-3-3
3Tom Kalmijn12543800737201
4Gerard Hamers13661791.77273-1-2
5IJntze Hoekstra11731749.8717101
6Sergio Harnandan6411716.57070-1-1
7Wijnand Engelkes134457116969-2-1
8Bas von Köningslöw10532677.768680-1
9Johann Kaemingk10523634.2676711
10Alexander Kirilov13553615.3666421
11Wouter vd Bilt7232588656602
12Wendela Oskam4211572.564631-1
13Ruud van der Laak14464570.3636521
14Roel Zuidema156275666259-11
15Jan Jaap van Horssen9423564.561601-1
16Wim Smit14635545.560620-1
17Henk Koksma12525539595701
18Henri van Duijl12453515.558580-1
19Floris Bikker15807514.757611-1
20Jaap de Boer9423472.5565611
21Daan Asscheman1150646155551-1
22Arnout Druyvesteyn15708435545412
23Johan Varkevisser14536415.253530-1
24Pleun Rijkers12417405.5524912
25Immanuel van IJzerlooij177010404.751521-1
26Tim van Oorschot5302399.35050-11
27Martin Kool11425393.549511-1
28Warry Schuurman15519362.5484811
29Marvin van Megen1010324.3474611
30Rob Thöne13418321.84647-11
31Willem-Jan Veltman00003214545-6-6
32Abraham vd Vyver52033124444-11
33Herman Hamers0000301434300
34Roland Holdinga7214283.84240-1-1
35Albert-Jan Houtgast10012804142-1-1
36Titus Nietsch164111260.840410-1
37Henk Jagtenberg10226255.53939-1-2
38Roger Koch5014229.238381-1
39Justin Fransen4004197.337370-1

De kolommen betekenen: 1. Positie op ranglijst, 2. naam, 3. Aantal gespeelde partijen, 4. Aantal winst, 5. Aantal remise, 6. Aantal verlies, 7. Berekende score 8. Waarde (hoeveel punten u krijgt als u de volgende ronde van deze speler wint), 9. Vorige waarde, 10. Saldo (iedere witpartij geldt als +1, iedere zwartpartij als -1) en 11. Reeks (aantal partijen nu achter elkaar met die kleur gespeeld, dus +2 is de afgelopen 2 partijen wit, -3 = de afgelopen 3 partijen zwart.)

Nieuw: kruistabel. Hier kunt u zien hoe u tegen de mensen net boven en net onder u heeft gescoord en wie er wellicht in volgende rondes tegen u kunnen worden ingedeeld. Het systeem kan u alleen tweemaal tegen dezelfde speler indelen als de vorige ontmoeting 15 ronden of meer geleden is.

PosNaamScore123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839
1Arend van Oosten842X½1½10111½1111
2Hans Kuiken814.3½X½½1011111
3Tom Kalmijn8000½X½0½½110111
4Gerard Hamers791,7½½½X½1½10½1111
5IJntze Hoekstra749.801½X½11½1111
6Sergio Harnandan716.510½X111
7Wijnand Engelkes71101½000X½½0½111
8Bas von Köningslöw677.7½X0110½½111
9Johann Kaemingk634.200½0½1X1111
10Alexander Kirilov615.300½0X½½1½½1111
11Wouter vd Bilt588010½X½1½
12Wendela Oskam572.5X½101
13Ruud van der Laak570.30½0½½X00½½1½111
14Roel Zuidema566½01100½001X1011
15Jan Jaap van Horssen564.500½1½1110X
16Wim Smit545.5000½0½X1½111101
17Henk Koksma53900½10X½010111
18Henri van Duijl515.50½0½½½X01½111
19Floris Bikker514.700000011X1011111
20Jaap de Boer472.50½0½0X1111
21Daan Asscheman46100000X011111
22Arnout Druyvesteyn4350000101X00111101
23Johan Varkevisser415.2000½01X01½011½1
24Pleun Rijkers405.50000001X0½111
25Immanuel van IJzerlooij404.7000000011X1010111
26Tim van Oorschot399.30110X1
27Martin Kool393.50000½1X01½11
28Warry Schuurman362.500000000101X111½
29Marvin van Megen324.3½X
30Rob Thöne321.80000½1000X0111
31Willem-Jan Veltman321X
32Abraham vd Vyver3120001X1
33Herman Hamers301X
34Roland Holdinga283.80½01X001
35Albert-Jan Houtgast280X0
36Titus Nietsch260.80000100000011X1
37Henk Jagtenberg255.50000½001X
38Roger Koch229.20½000X
39Justin Fransen197.30000X

Afzonderlijke rondes:

Interne competitie 2023-2024 – Noorderlichtkerk

Ronde 18 – 13-2-2024.

Arend van Oosten – Gerard Hamers ½-½
Tom Kalmijn – Floris Bikker 1-0
Johann Kaemingk – Wijnand Engelkes ½-½
Wouter vd Bilt – Bas von Köningslöw 0-1
Ruud van der Laak – Jan Jaap van Horssen 0-1
Alexander Kirilov – Johan Varkevisser 1-0
Roel Zuidema – Immanuel van IJzerlooij 1-0
Henk Koksma – Martin Kool 1-0
Pleun Rijkers – Titus Nietsch 1-0
Warry Schuurman – Henk Jagtenberg ½-½
Rob Thöne – Roland Holdinga 0-1

Afwezig

Herman Hamers – Afw met bericht Tim van Oorschot – Afw met bericht
Wim Smit – Afw met bericht Abraham vd Vyver – Afw met bericht
Arnout Druyvesteyn – Afw met bericht Jaap de Boer – Afw met bericht
Marvin van Megen – Afw met bericht Roger Koch – Afw met bericht
Henri van Duijl – Afw met bericht Wendela Oskam – Afw met bericht
Justin Fransen – Afw met bericht Willem-Jan Veltman – Afw met bericht
Sergio Harnandan – Afw met bericht Albert-Jan Houtgast – Afw met bericht
Daan Asscheman – Paring bye Hans Kuiken – Afw met bericht
IJntze Hoekstra – Paring bye

Ronde 17 – 6-2-2024.

Floris Bikker – Gerard Hamers 0-1
Jan Jaap van Horssen – Roel Zuidema 0-1
Jaap de Boer – Alexander Kirilov 0-1
Johan Varkevisser – Ruud van der Laak 0-1
Martin Kool – Wim Smit 0-1
Immanuel van IJzerlooij – Warry Schuurman 1-0
Titus Nietsch – Henk Jagtenberg ½-½

Ronde 16 – 30-1-2024.

Gerard Hamers – Hans Kuiken ½-½
Tom Kalmijn – Arend van Oosten 0-1
IJntze Hoekstra – Johann Kaemingk 1-0
Wim Smit – Sergio Harnandan 0-1
Wijnand Engelkes – Henk Koksma 1-0
Ruud van der Laak – Alexander Kirilov ½-½
Roel Zuidema – Wendela Oskam 0-1
Daan Asscheman – Floris Bikker 0-1
Arnout Druyvesteyn- Jaap de Boer 0-1
Johan Varkevisser – Warry Schuurman 1-0
Martin Kool – Immanuel van IJzerlooij 1-0
Henk Jagtenberg – Pleun Rijkers 0-1
Titus Nietsch – N.O. 1-0

Ronde 15 – 23-1-2024.

Arend van Oosten – Hans Kuiken ½-½
Bas von Köningslöw – Tom Kalmijn ½-½
Wim Smit – Gerard Hamers 0-1
Ruud van der Laak – IJntze Hoekstra ½-½
Wijnand Engelkes – Wouter vd Bilt 0-1
Daan Asscheman – Henri van Duijl 0-1
Floris Bikker – Johan Varkevisser 1-0
Roel Zuidema – Arnout Druyvesteyn 1-0
Immanuel van IJzerlooij – Henk Jagtenberg 1-0
Roland Holdinga – Martin Kool ½-½
Warry Schuurman – Titus Nietsch 1-0

Ronde 14 – 16-1-2024.

Hans Kuiken – Roel Zuidema 1-0
Henk Koksma – Tom Kalmijn 0-1
Bas von Köningslöw – Ruud van der Laak 1-0
Jaap de Boer – Wim Smit 0-1
Imm van IJzerlooij – Daan Asscheman 0-1
Pleun Rijkers – Floris Bikker 0-1 (stond abusievelijk hier als 1-0)
Henk Jagtenberg – Arnout Druyvesteyn 0-1
Titus Nietsch – Martin Kool 0-1
Warry Schuurman – Roland Holdinga 1-0

Ronde 13 – 19-12-2023.

1 Arend van Oosten – IJntze Hoekstra 1-0
2 Johann Kaemingk – Hans Kuiken 0-1
3 Tom Kalmijn – Wouter vd Bilt 1-0
4 Gerard Hamers – Wijnand Engelkes 1-0
5 Henk Koksma – Roel Zuidema 1-0
6 Henri van Duijl – Alexander Kirilov ½-½
7 Wim Smit – Floris Bikker 1-0
8 Wendela Oskam – Imm van IJzerlooij 1-0
9 Daan Asscheman – Pleun Rijkers 1-0
10 Arnout Druyvesteyn – Johan Varkevisser 0-1
11 Martin Kool – Henk Jagtenberg 1-0
12 Titus Nietsch – Rob Thöne 0-1

Ronde 12 – 12-12-2023.

Sergio Harnandan – Hans Kuiken 0-1
Wijnand Engelkes – IJntze Hoekstra 0-1
Roel Zuidema – Johann Kaemingk 0-1
Alexander Kirilov – Tom Kalmijn 0-1
Ruud van der Laak – Gerard Hamers 0-1
Wim Smit – Bas von Köningslöw ½-½
Wouter vd Bilt – Henri van Duijl 1-0
Immanuel van IJzerlooij – Henk Koksma 0-1
Jaap de Boer – Pleun Rijkers 1-0
Floris Bikker – Warry Schuurman 1-0
Martin Kool – Arnout Druyvesteyn 0-1
Johan Varkevisser – Rob Thöne ½-½
Henk Jagtenberg – Roland Holdinga 1-0

Ronde 11 van 28 november 2023.

1 Arend van Oosten – Johann Kaemingk 1-0
2 Wijnand Engelkes – Alexander Kirilov ½-½
3 IJntze Hoekstra – Roel Zuidema 1-0
4 Floris Bikker – Ruud van der Laak 0-1
5 Henri van Duijl – Wim Smit ½-½
6 N.O. – Immanuel van IJzerlooij 0-1
7 Warry Schuurman – Daan Asscheman 0-1
8 Rob Thöne – Arnout Druyvesteyn 0-1
9 Roland Holdinga – Johan Varkevisser 0-1

Ronde 10 van 21 november 2023.

Roel Zuidema – Arend van Oosten ½-½
Sergio Harnandan – IJntze Hoekstra ½-½
Bas von Köningslöw – Jaap de Boer ½-½
Wim Smit – Alexander Kirilov 0-1
Ruud van der Laak – Wendela Oskam ½-½
Imm van IJzerlooij – Henri van Duijl 0-1
Arnout Druyvesteyn – Pleun Rijkers 0-1
Warry Schuurman – Rob Thöne 1-0
Abraham vd Vyver – Henk Jagtenberg 1-0
Johan Varkevisser – Titus Nietsch 1-0
Roland Holdinga – Roger Koch 1-0

Ronde 9 van 14 november 2023.

Arend van Oosten – Wijnand Engelkes 1-0
Tom Kalmijn – IJntze Hoekstra 0-1
Roel Zuidema – Gerard Hamers 1-0
Johann Kaemingk – Bas von Köningslöw 1-0
Alexander Kirilov – Wouter vd Bilt ½-½
Peter Egelie – Floris Bikker 1-0
Henri van Duijl – Ruud van der Laak ½-½
Pleun Rijkers – Immanuel van IJzerlooij 0-1
Henk Koksma – Warry Schuurman 1-0
Henk Jagtenberg – Rob Thöne 0-1
Titus Nietsch – Roland Holdinga 1-0

Ronde 8 van 7 november

Tom Kalmijn – Roel Zuidema 0-1
Bas von Köningslöw – Daan Asscheman 1-0
Ruud van der Laak – Wim Smit ½-½
Peter Egelie – Wendela Oskam 1-0
Floris Bikker – Henk Koksma 1-0
Pleun Rijkers – Warry Schuurman 1-0
Henk Jagtenberg – Titus Nietsch 1-0
Rob Thöne – Martin Kool 0-1
Roger Koch – Johan Varkevisser ½-½

Ronde 7 van 31 oktober

Wijnand Engelkes – Sergio Harnandan 0-1
Jan Jaap van Horssen – Arend van Oosten 0-1
IJntze Hoekstra – Gerard Hamers ½-½
Johann Kaemingk – Alexander Kirilov 1-0
Wim Smit – Peter Egelie ½-½
Ruud van der Laak – Pleun Rijkers 1-0
Henk Koksma – Henri van Duijl ½-½
Arnout Druyvesteyn – Abraham vd Vyver 1-0
Warry Schuurman – Martin Kool 1-0
Immanuel van IJzerlooij – Titus Nietsch 1-0
Roger Koch – Rob Thöne 0-1
Johan Varkevisser – Justin Fransen 1-0

Ronde 6 van 24 oktober 2023

Hans Kuiken – Wijnand Engelkes 0-1
Gerard Hamers – Tom Kalmijn ½-½
Roel Zuidema – Jan Jaap van Horssen 0-1
Arend van Oosten – Tim van Oorschot 1-0
Daan Asscheman – IJntze Hoekstra 0-1
Alexander Kirilov – Floris Bikker 1-0
Wim Smit – Pleun Rijkers 1-0
Bas von Köningslöw – Arnout Druyvesteyn 1-0
Titus Nietsch – Jaap de Boer 0-1
Henri van Duijl – Rob Thöne 1-0
Roger Koch – Imm van IJzerlooij 0-1

Ronde 5 van 10 oktober 2023

Tom Kalmijn – Wijnand Engelkes 1/2-1/2
Jan Jaap van Horssen – Hans Kuiken 0-1
Gerard Hamers – Johann Kaemingk 1/2-1/2
Tim van Oorschot – Wim Smit 1-0
Alexander Kirilov – Arend van Oosten 0-1
IJntze Hoekstra – Abraham vd Vyver 1-0
Martin Kool – Daan Asscheman 0-1
Floris Bikker – Titus Nietsch 1-0
Jaap de Boer – Roger Koch 1-0
Rob Thöne – Henk Koksma 0-1
Arnout Druyvesteyn – Warry Schuurman 1-0
N.O. – Henri van Duijl 0-1.
Immanuel van IJzerlooij – Johan Varkevisser 1-0

Ronde 4 van 3 oktober 2023

1 Sergio Harnandan – Roel Zuidema 1-0
2 Wijnand Engelkes – Wim Smit 1-0
3 Wendela Oskam – Jan Jaap van Horssen 0-1
4 Abraham vd Vyver – Gerard Hamers 0-1
5 Peter Egelie – Alexander Kirilov ½-½
6 Arend van Oosten – Jaap de Boer 1-0
7 Rob Thöne – Ruud van der Laak 0-1
8 Titus Nietsch – Arnout Druyvesteyn 1-0
9 Henri van Duijl – Floris Bikker 0-1
10 Johan Varkevisser – Johann Kaemingk 0-1
11 Warry Schuurman – Imm van IJzerlooij 1-0

Ronde 3 van 26 september 2023.

1 Wijnand Engelkes – Roel Zuidema ½-½
2 Hans Kuiken – Tom Kalmijn ½-½
3 Jan Jaap van Horssen – Gerard Hamers ½-½
4 Arend van Oosten – Sergio Harnandan 0-1
5 Abraham vd Vyver – Peter Egelie ½-½
6 Pleun Rijkers – Alexander Kirilov 0-1
7 Henk Koksma – Tim van Oorschot 0-1
8 Arnout Druyvesteyn – IJntze Hoekstra 0-1
9 Daan Asscheman – Titus Nietsch 1-0
10 Bas von Köningslöw – Warry Schuurman 1-0
11 Henri van Duijl – Johan Varkevisser ½-½
12 Floris Bikker – Immanuel van IJzerlooij 1-0

Ronde 2 van 19 september 2023:

Roel Zuidema – Peter Egelie 1-0
Wim Smit – Henk Koksma 1-0
Marvin van Megen – Wouter vd Bilt 1/2-1/2
Jan Jaap van Horssen – Bas von Köningslöw 1-0
Martin Kool – Pleun Rijkers 1/2-1/2
Warry Schuurman – Hans Kuiken 0-1
Johan Varkevisser – Abraham vd Vyver 0-1
Jaap de Boer – Ruud van der Laak 1/2-1/2
Floris Bikker – Arnout Druyvesteyn 0-1
Titus Nietsch – Justin Fransen 1-0
Immanuel van IJzerlooij – Rob Thöne 0-1

Ronde 1 van 5 september 2023:

Daan Asscheman – Arend van Oosten 0-1
Gerard Hamers – Henri van Duijl 1-0
Alexander Kirilov – Henk Koksma ½-½
Peter Egelie – Johan Varkevisser 1-0
Arnout Druyvesteyn – Tom Kalmijn 0-1
Hans Kuiken – Floris Bikker 1-0
Wouter vd Bilt – Jan Jaap van Horssen ½-½
Justin Fransen – Wijnand Engelkes 0-1
Johann Kaemingk – Titus Nietsch 1-0
Immanuel van IJzerlooij – Wim Smit 0-1
Ruud van der Laak – Roel Zuidema 0-1
Rob Thöne – Tim van Oorschot 0-1

Eindstand 2022-2023

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSR
1Arend van Oosten22137216207575-2-2
2IJntze Hoekstra2213721534.87474-2-2
3Gerard Hamers2481421386.573730-1
4Alexander Kirilov27127813177272-11
5Peter Egelie291111711777171-1-1
6Tom Kalmijn278118114970681-1
7Hans Kuiken2671541146.269700-1
8Wijnand Engelkes248971099.5686922
9Herman Hamers2981561092.56766-11
10Johann Kaemingk164571067.8666722
11Marvin van Megen115421055.56565-1-1
12Willem-Jan Veltman144551020.5646301
13Roel Zuidema2781271013636212
14Marijn Jansen119111002626411
15Sergio Harnandan12822907.6616101
16Mees van Winkoop7304883606012
17Bas von Königslöw238788645958-1-2
18Wim Smit9801846585712
19Jaap de Boer17557842.15759-1-1
20Ruud vd Laak258611831.7565611
21Albert-Jaap Houtgast21579793.255551-1
22Daan Asscheman181017788545301
23Henri van Duyl2085777953510-1
24Henk Koksma234109762.25252-1-1
25Wendela Oskam842275951540-1
26Johan Varkevisser25889708.5504811
27Martin Kool17818704.3495011
28Pleun Rijkers2410311671.24846-2-1
29Warry Schuurman3012216669.747490-1
30Karl Sandrich6411654.346470-1
31Roger Koch12516620454521
32Abraham vd Vyver10424594.344430-1
33Arnout Druyvesteyn157085924344-1-1
34Floris Bikker217212557.54242-1-1
35Justin Fransen1660104954141-2-1
36Titus Nietsch196013454403911
37Immanuel van IJzerlooij226115439394001
38Roland Holdinga193115356.8383812
39Reinier Muntjewerff110110302.6373712

Eindstand 2021 – 2022

PosNaamPrtWRVScoreSR
1Arend van Oosten2217411521-2-1
2Sergio Harnandan13913131511
3Willem-Jan Veltman2211651272.80-1
4Gerard Hamers2212551246.5-2-2
5Roel Zuidema1911441169-1-1
6Johann Kaemingk146531080.50-1
7Hans Kuiken186751051.522
8Wijnand Engelkes176741009.212
9Peter Egelie22859923.30-1
10Marvin van Megen7322866-1-1
11Bas von Konigslow14644842.521
12Wim Smit2395983011
13IJntze Hoekstra734081411
14Alexander Kirilov8512813.801
15Mees van Winkoop249411767.801
16Jorn Brouwer5311741.511
17Karl Sandrich850373601
18Jan-Bernard Wolters1152470312
19Henri van Duijl13445691.31-1
20Abraham vd Vyver9333676.3-1-1
21Johan Varkevisser17368655.811
22Pleun Rijkers43016470-1
23Herman Hamers225611637.701
24Henk Koksma187011606.3-2-1
25Wim Klaassen9504576.3-11
26Martin Kool1845957001
27Warry Schuurman237214567.812
28Albert-Jaap Houtgast6213537.50-1
29Roger Koch11317503.5-1-2
30Floris Bikker8305494-2-2
31Gerard van de Wiel224513485.7-2-1
32Daan Asscheman620446501