Interne comp.

De indeling van de nieuwe ronde staat altijd op de hoofdpagina, vanaf dinsdag ca. 17:15 uur.

De ranglijst en de uitslagen van de ronden staan hieronder.

Houd er rekening mee dat als er in dezelfde week nog externe wedstrijden zijn, de nieuwe ranglijst en uitslagen pas gepubliceerd kunnen worden als de uitslagen van die externe wedstrijden bekend zijn.

De KNSB-rating van onze leden, gebaseerd op externe resultaten vindt u: hier

Uw eigen rating, met nog wat meer statistische informatie, kunt u hier opvragen.

Huidige stand:

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSR
1Arend van Oosten2718721635.075.075.0-2-2
2IJntze Hoekstra2414911450.574.074.021
3Gerard Hamers26121131338.073.073.0-1-1
4Sergio Harnandan169341328.172.071.011
5Tom Kalmijn228771304.071.072.022
6Hans Kuiken157711261.670.070.0-2-1
7Wijnand Engelkes2711791229.269.068.0-1-2
8Johann Kaemingk2111641205.568.069.01-1
9Alexander Kirilov27101071147.367.067.0-11
10Jan Jaap van Horssen1910451117.066.066.01-1
11Wouter vd Bilt143741048.165.065.0-1-1
12Bas von Köningslöw186571007.864.064.001
13Roel Zuidema2911612977.563.063.011
14Wim Smit231148954.262.062.011
15Wendela Oskam13535899.061.061.011
16Henk Koksma248610858.360.059.01-1
17Albert-Jaap Houtgast14824858.059.060.00-1
18Johan Varkevisser261079850.858.058.00-1
19Daan Asscheman19928817.057.057.011
20Marvin van Megen8521812.356.055.022
21Jaap de Boer13724811.355.056.011
22Ruud van der Laak21669775.054.054.0-11
23Floris Bikker2613013766.053.051.001
24Pleun Rijkers217212754.352.053.00-1
25Henri van Duijl12453753.051.052.00-1
26Arnout Druyvesteyn2913016695.050.050.01-1
27Warrie Schuurman2911315687.749.049.011
28Willem-Jan Veltman0000646.548.048.0-10-10
29Tim van Oorschot5302620.347.047.0-11
30Martin Kool227411585.146.046.001
31Rob Thöne237313576.545.045.0-1-1
32Justin Fransen10406534.644.044.001
33Abraham vd Vyver5203525.043.043.0-11
34Herman Hamers0000504.042.042.000
35Titus Nietsch308121462.541.039.001
36Immanuel van IJzerlooij328123452.340.041.00-1
37Roger Koch6015429.039.040.00-2
38Roland Holdinga142111374.038.038.00-1
39Henk Jagtenberg162212367.637.037.0-11

De kolommen betekenen: 1. Positie op ranglijst, 2. naam, 3. Aantal gespeelde partijen, 4. Aantal winst, 5. Aantal remise, 6. Aantal verlies, 7. Berekende score 8. Waarde (hoeveel punten u krijgt als u de volgende ronde van deze speler wint), 9. Vorige waarde, 10. Saldo (iedere witpartij geldt als +1, iedere zwartpartij als -1) en 11. Reeks (aantal partijen nu achter elkaar met die kleur gespeeld, dus +2 is de afgelopen 2 partijen wit, -3 = de afgelopen 3 partijen zwart.)

Kruistabel. Hier kunt u zien hoe u tegen de mensen net boven en net onder u heeft gescoord en wie er wellicht in volgende rondes tegen u kunnen worden ingedeeld. Het systeem kan u alleen tweemaal tegen dezelfde speler indelen als de vorige ontmoeting 15 ronden of meer geleden is.

PosNaamScore123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839
1v Oosten1635.0XX1O½111½1111½1½½11111111
2Hoekstra1450.5O1XX½½½11½11½1111½11
3G Hamers1338.0½O½½XXO½1½½1½½½½1O11111111
4Harnandan1328.1½1XXOO111O111O
5Kalmijn1304.0OOOO½O1XX½½½1O½11½1½O111
6Kuiken1261.6½½½1½½XXO1½111½11
7Engelkes1229.2OOOO½O11XX½½½OO½111111111
8Kaemingk1205.5O½O½O½XX11111½11111
9Kirilov1147.3O½½OOO½½½OOXX1½11½1111½11½1
10v Horssen1117.0OO½1½O1OXX½11O11½1111
11vd Bilt1048.1½½½OO1½½XXOO½½11
12v Köningslöw1007.8OOO½OO1XXO½½1½1111
13Zuidema977.5½½1O1O½OOOOO1O1XXOO½1111111
14Smit954.2OOOOOOO½XX111½11½11O111
15Oskam899.0OOO½O1OXX1½½111
16Koksma858.3OOOO½OOO½1XX½½O1½11O1111
17Houtgast858.0OO½OXX111½11O111
18Varkevisser850.8OOOO½1½O½XX1OO½½111½1O11O1½1
19Asscheman817.0OOOO½OXX1O1OO111½1111
20v Megen812.31O½½XX1111
21de Boer811.3OO½OOXX½1111111
22vd Laak775.0O½OO½OOO½½1O½XX111½OO11
23Bikker766.0OOOOOOO1OO11OOXX11O11O111111
24Rijkers754.3OOOOOO½OOOOOXX111½11O11
25v Duijl753.0O½O½½½1½OXX111
26Druyvesteyn695.0OOOOOOOOOO1O11OOXX11111O1O1O111
27Schuurman687.7OOOO½OO½OOO1OOOOOXX11111111O11½
28Veltman646.5XX
29v Oorschot620.3O11XX1O
30Kool585.1OOOOOO½OOOOOXX111½11
31Thöne576.5OOO½½OO1OOOOOXX1O111O11
32Fransen534.6OOO1OOXXO111
33vd Vyver525.0OO1OXX1
34H Hamers504.0XX
35Nietsch462.5OOO1OOOOOOOOOO1O1OOOOO11XXO111
36v IJzerlooij452.3OOOOOOO1OOOOOOO1OOO1O1OOO1OXX111
37Koch429.0½OOOOXXO
38Holdinga374.0OOOOOOO½1OOO1XXO
39Jagtenberg367.6OOOOO½OOOOOOO1XX

Afzonderlijke rondes:

Partijen in Ronde 33 – 11 juni 2024.

Sergio Harnandan – Arend van Oosten ½-½
IJntze Hoekstra – Wouter vd Bilt ½-½
Alexander Kirilov – Gerard Hamers ½-½
Tom Kalmijn – Wijnand Engelkes 0-1
Wendela Oskam – Johann Kaemingk ½-½
Roel Zuidema – Jan Jaap van Horssen 0-1
Wim Smit – Albert-Jaap Houtgast 1-0
Warrie Schuurman – Henk Koksma 0-1
Martin Kool (verhinderd) – Johan Varkevisser 0-1
Daan Asscheman – Rob Thöne ½-½
Marvin van Megen – Imm van IJzerlooij 1-0
Floris Bikker – Roland Holdinga 1-0
Titus Nietsch – Arnout Druyvesteyn 1-0

Afwezig

Herman Hamers – Afw met bericht Ruud van der Laak – Afw met bericht
Henri van Duijl – Afw met bericht Abraham vd Vyver – Afw met bericht
Tim van Oorschot – Afw met bericht Henk Jagtenberg – Afw met bericht
Bas von Köningslöw – Afw met bericht Justin Fransen – Afw met bericht
Pleun Rijkers – Afw met bericht Hans Kuiken – Afw met bericht
Roger Koch – Afw met bericht Jaap de Boer – Afw met bericht
Willem-Jan Veltman – Afw met bericht

Partijen in Ronde 32 – 4 juni 2024.

Gerard Hamers – Arend van Oosten 0-1
Johann Kaemingk – IJntze Hoekstra ½-½
Tom Kalmijn – Hans Kuiken ½-½
Wouter vd Bilt – Sergio Harnandan 0-1
Henk Koksma – Wijnand Engelkes 0-1
Johan Varkevisser – Alexander Kirilov 0-1
Jan Jaap van Horssen – Pleun Rijkers 1-0
Albert-Jaap Houtgast – Roel Zuidema ½-½
Immanuel van IJzerlooij – Floris Bikker 0-1
Arnout Druyvesteyn – Martin Kool 1-0
Justin Fransen – Warrie Schuurman 0-1
Rob Thöne – Titus Nietsch 0-1

Partijen in Ronde 31 – 28 mei 2024.

1 Arend van Oosten – Tom Kalmijn 1-0
2 Wouter vd Bilt – Gerard Hamers ½-½
3 Roel Zuidema – Sergio Harnandan ½-½
4 Hans Kuiken – Alexander Kirilov ½-½
5 Henk Koksma – Johann Kaemingk 0-1
6 Wijnand Engelkes – Johan Varkevisser 1-0
7 Pleun Rijkers – Warrie Schuurman 1-0
8 Roland Holdinga – Wendela Oskam 0-1
9 Albert-Jaap Houtgast – Titus Nietsch 1-0
10 Marvin van Megen – Jan Jaap van Horssen 0-1
11 Immanuel van IJzerlooij – Martin Kool ½-½

Partijen in Ronde 30 – 21-5-2024.

1 Arend van Oosten – Wouter vd Bilt ½-½
2 IJntze Hoekstra – Tom Kalmijn 1-0
3 Gerard Hamers – Henk Koksma 1-0
4 Sergio Harnandan – Wijnand Engelkes 1-0
5 Johann Kaemingk – Roel Zuidema 1-0
6 Alexander Kirilov – Albert-Jaap Houtgast 1-0
7 Bas von Köningslöw – Pleun Rijkers 1-0
8 Titus Nietsch – Johan Varkevisser 0-1
9 Arnout Druyvesteyn – Justin Fransen 0-1
10 Warrie Schuurman – Imm van IJzerlooij 1-0

Partijen in Ronde 29 – 14 mei 2024.

Albert-Jaap Houtgast – Arend van Oosten 0-1
IJntze Hoekstra – Wim Smit 1-0
Gerard Hamers – Arnout Druyvesteyn 1-0
Henk Koksma – Sergio Harnandan 0-1
Wijnand Engelkes – Immanuel van IJzerlooij 1-0
Warrie Schuurman – Johann Kaemingk 0-1
Roel Zuidema – Alexander Kirilov 0-1
Martin Kool – Titus Nietsch 1-0

Partijen in Ronde 28 – 7 mei 2024.

Arend van Oosten – Wim Smit 1-0
Roel Zuidema – IJntze Hoekstra ½-½
Tom Kalmijn – Alexander Kirilov 1-0
Johann Kaemingk – Gerard Hamers 0-1
Wijnand Engelkes – Wendela Oskam 1-0
Wouter vd Bilt – Marvin van Megen ½-½
Jan Jaap van Horssen – Daan Asscheman 1-0
Floris Bikker – Albert-Jaap Houtgast 0-1
Imm van IJzerlooij – Henk Koksma 0-1
Arnout Druyvesteyn – Roland Holdinga 1-0
Pleun Rijkers – Martin Kool 1-0
Titus Nietsch – Warrie Schuurman 0-1

Partijen in Ronde 27 – 23 april 2024.

IJntze Hoekstra – Arend van Oosten 1-0
Sergio Harnandan – Tom Kalmijn 0-1
Bas von Köningslöw – Johann Kaemingk ½-½
Alexander Kirilov – Wijnand Engelkes ½-½
Roel Zuidema – Pleun Rijkers 1-0
Wim Smit – Wendela Oskam 1-0
Daan Asscheman – Henk Koksma ½-½
Jaap de Boer – Warrie Schuurman 1-0
Albert-Jaap Houtgast – Arnout Druyvesteyn 1-0
Marvin van Megen – Rob Thöne 1-0
Henk Jagtenberg – Martin Kool 0-1
Imm van IJzerlooij – Justin Fransen 0-1
Roland Holdinga – Titus Nietsch 0-1

Partijen in Ronde 26 – 16-4-2024.

Henk Koksma – Arend van Oosten 0-1
Bas von Köningslöw – IJntze Hoekstra 0-1
Johann Kaemingk – Tom Kalmijn ½-½
Wijnand Engelkes – Gerard Hamers ½-½
Marvin van Megen – Sergio Harnandan 1-0
Jan Jaap van Horssen – Alexander Kirilov 0-1
Wim Smit – Arnout Druyvesteyn 1-0
Wendela Oskam – Titus Nietsch 1-0
Johan Varkevisser – Imm van IJzerlooij 1-0
Floris Bikker – Jaap de Boer 0-1
Rob Thöne – Albert-Jaap Houtgast 0-1
Daan Asscheman – Henk Jagtenberg 1-0

Partijen in ronde 25 van 9 april 2024

Arend van Oosten – Roel Zuidema ½-½
IJntze Hoekstra – Wijnand Engelkes ½-½
Gerard Hamers – Bas von Köningslöw 1-0
Sergio Harnandan – Alexander Kirilov 1-0
Henk Koksma – Johan Varkevisser ½-½
Warrie Schuurman – Wim Smit 0-1
Ruud van der Laak – Daan Asscheman 0-1
Titus Nietsch – Floris Bikker 0-1
Albert-Jaap Houtgast – Pleun Rijkers 1-0
Arnout Druyvesteyn – Imm van IJzerlooij 1-0
Justin Fransen – Henk Jagtenberg 1-0

Partijen in Ronde 24 – 2-4-2024.

Arend van Oosten – Ruud van der Laak 1-0
Sergio Harnandan – Gerard Hamers 1-0
IJntze Hoekstra – Jan Jaap van Horssen 1-0
Alexander Kirilov – Johann Kaemingk 0-1
Wijnand Engelkes – Arnout Druyvesteyn 1-0
Roel Zuidema – Titus Nietsch 1-0
Johan Varkevisser – Wendela Oskam 0-1
Henk Jagtenberg – Floris Bikker 0-1
Warrie Schuurman – Albert-Jaap Houtgast ½-½
Martin Kool – Rob Thöne ½-½
Imm van IJzerlooij – Roland Holdinga 1-0

Partijen in Ronde 23 – 26-3-2024.

Wijnand Engelkes – Arend van Oosten 0-1
Hans Kuiken – IJntze Hoekstra ½-½
Tom Kalmijn – Jan Jaap van Horssen ½-½
Gerard Hamers – Roel Zuidema 1-0
Arnout Druyvesteyn – Alexander Kirilov 0-1
Johan Varkevisser – Bas von Köningslöw ½-½
Floris Bikker – Wouter vd Bilt 0-1
Pleun Rijkers – Ruud van der Laak 0-1
Titus Nietsch – Daan Asscheman 0-1
Rob Thöne – Warrie Schuurman 0-1
Albert-Jaap Houtgast – Imm van IJzerlooij 1-0
Martin Kool – Justin Fransen 1-0

Partijen in ronde 22 van 19 maart 2024

Arend van Oosten – Alexander Kirilov ½-½
Gerard Hamers – IJntze Hoekstra ½-½
Hans Kuiken – Bas von Köningslöw 1-0
Jan Jaap van Horssen – Sergio Harnandan 1-0
Roel Zuidema – Wijnand Engelkes 0-1
Wim Smit – Johann Kaemingk 0-1
Henk Koksma – Floris Bikker 1-0
Ruud van der Laak – Arnout Druyvesteyn 0-1
Wendela Oskam – Warrie Schuurman ½-½
Pleun Rijkers – Johan Varkevisser ½-½
Imm van IJzerlooij – Jaap de Boer 0-1
Rob Thöne – Henk Jagtenberg 1-0
Albert-Jaap Houtgast – Martin Kool 1-0

Partijen in Ronde 21 12-3-2024.

Hans Kuiken – Henk Koksma ½-½
Bas von Köningslöw – Roel Zuidema 0-1
Jan Jaap van Horssen – Johan Varkevisser ½-½
Wim Smit – Rob Thöne 1-0
Ruud van der Laak – Warry Schuurman …..
Arnout Druyvesteyn – Floris Bikker 0-1
Daan Asscheman – Martin Kool 1-0
Roland Holdinga – Pleun Rijkers 0-1
Titus Nietsch – Imm van IJzerlooij 1-0

Partijen in Ronde 20 – 5-3-2024.

Wendela Oskam – Arend van Oosten 0-1
Tom Kalmijn – Gerard Hamers 0-1
Alexander Kirilov – IJntze Hoekstra 0-1
Wijnand Engelkes – Jan Jaap van Horssen 0-1
Jaap de Boer – Roel Zuidema 0-1
Johan Varkevisser – Wouter vd Bilt 1-0 (reg)
Imm van IJzerlooij – Ruud van der Laak 0-1
Floris Bikker – Rob Thöne 0-1
Arnout Druyvesteyn – Titus Nietsch 1-0
Martin Kool – Warry Schuurman 0-1
Roland Holdinga – Marvin van Megen 0-1
Justin Fransen – Roger Koch 1-0 (reg)

Afwezig

Sergio Harnandan – Afw met bericht Johann Kaemingk – Afw met bericht
Bas von Köningslöw – Afw met bericht Henk Koksma – Afw met bericht
Henri van Duijl – Afw met bericht Daan Asscheman – Afw met bericht
Pleun Rijkers – Afw met bericht Tim van Oorschot – Afw met bericht
Abraham vd Vyver – Afw met bericht Willem-Jan Veltman – Afw met bericht
Herman Hamers – Afw met bericht Albert-Jaap Houtgast – Afw met bericht
Henk Jagtenberg – Afw met bericht Hans Kuiken – Afw met bericht
Wim Smit – Paring bye

Ronde 19 – 27-2-2024.

1 Arend van Oosten – Bas von Köningslöw 1-0
2 Wijnand Engelkes – Tom Kalmijn 0-1
3 Gerard Hamers – Alexander Kirilov ½-½
4 IJntze Hoekstra – Wendela Oskam 1-0
5 Johann Kaemingk – Ruud van der Laak 1-0
6 Roel Zuidema – Floris Bikker 1-0
7 Henk Koksma – Wim Smit ½-½
8 Johan Varkevisser – Daan Asscheman 1-0
9 Warry Schuurman – Arnout Druyvesteyn 0-1
10 Rob Thöne – Imm van IJzerlooij 1-0
11 Titus Nietsch – Marvin van Megen 0-1
12 Henk Jagtenberg – Albert-Jaap Houtgast 0-1

Ronde 18 – 13-2-2024.

Arend van Oosten – Gerard Hamers ½-½
Tom Kalmijn – Floris Bikker 1-0
Johann Kaemingk – Wijnand Engelkes ½-½
Wouter vd Bilt – Bas von Köningslöw 0-1
Ruud van der Laak – Jan Jaap van Horssen 0-1
Alexander Kirilov – Johan Varkevisser 1-0
Roel Zuidema – Immanuel van IJzerlooij 1-0
Henk Koksma – Martin Kool 1-0
Pleun Rijkers – Titus Nietsch 1-0
Warry Schuurman – Henk Jagtenberg ½-½
Rob Thöne – Roland Holdinga 0-1

Ronde 17 – 6-2-2024.

Floris Bikker – Gerard Hamers 0-1
Jan Jaap van Horssen – Roel Zuidema 0-1
Jaap de Boer – Alexander Kirilov 0-1
Johan Varkevisser – Ruud van der Laak 0-1
Martin Kool – Wim Smit 0-1
Immanuel van IJzerlooij – Warry Schuurman 1-0
Titus Nietsch – Henk Jagtenberg ½-½

Ronde 16 – 30-1-2024.

Gerard Hamers – Hans Kuiken ½-½
Tom Kalmijn – Arend van Oosten 0-1
IJntze Hoekstra – Johann Kaemingk 1-0
Wim Smit – Sergio Harnandan 0-1
Wijnand Engelkes – Henk Koksma 1-0
Ruud van der Laak – Alexander Kirilov ½-½
Roel Zuidema – Wendela Oskam 0-1
Daan Asscheman – Floris Bikker 0-1
Arnout Druyvesteyn- Jaap de Boer 0-1
Johan Varkevisser – Warry Schuurman 1-0
Martin Kool – Immanuel van IJzerlooij 1-0
Henk Jagtenberg – Pleun Rijkers 0-1
Titus Nietsch – N.O. 1-0

Ronde 15 – 23-1-2024.

Arend van Oosten – Hans Kuiken ½-½
Bas von Köningslöw – Tom Kalmijn ½-½
Wim Smit – Gerard Hamers 0-1
Ruud van der Laak – IJntze Hoekstra ½-½
Wijnand Engelkes – Wouter vd Bilt 0-1
Daan Asscheman – Henri van Duijl 0-1
Floris Bikker – Johan Varkevisser 1-0
Roel Zuidema – Arnout Druyvesteyn 1-0
Immanuel van IJzerlooij – Henk Jagtenberg 1-0
Roland Holdinga – Martin Kool ½-½
Warry Schuurman – Titus Nietsch 1-0

Ronde 14 – 16-1-2024.

Hans Kuiken – Roel Zuidema 1-0
Henk Koksma – Tom Kalmijn 0-1
Bas von Köningslöw – Ruud van der Laak 1-0
Jaap de Boer – Wim Smit 0-1
Imm van IJzerlooij – Daan Asscheman 0-1
Pleun Rijkers – Floris Bikker 0-1 (stond abusievelijk hier als 1-0)
Henk Jagtenberg – Arnout Druyvesteyn 0-1
Titus Nietsch – Martin Kool 0-1
Warry Schuurman – Roland Holdinga 1-0

Ronde 13 – 19-12-2023.

1 Arend van Oosten – IJntze Hoekstra 1-0
2 Johann Kaemingk – Hans Kuiken 0-1
3 Tom Kalmijn – Wouter vd Bilt 1-0
4 Gerard Hamers – Wijnand Engelkes 1-0
5 Henk Koksma – Roel Zuidema 1-0
6 Henri van Duijl – Alexander Kirilov ½-½
7 Wim Smit – Floris Bikker 1-0
8 Wendela Oskam – Imm van IJzerlooij 1-0
9 Daan Asscheman – Pleun Rijkers 1-0
10 Arnout Druyvesteyn – Johan Varkevisser 0-1
11 Martin Kool – Henk Jagtenberg 1-0
12 Titus Nietsch – Rob Thöne 0-1

Ronde 12 – 12-12-2023.

Sergio Harnandan – Hans Kuiken 0-1
Wijnand Engelkes – IJntze Hoekstra 0-1
Roel Zuidema – Johann Kaemingk 0-1
Alexander Kirilov – Tom Kalmijn 0-1
Ruud van der Laak – Gerard Hamers 0-1
Wim Smit – Bas von Köningslöw ½-½
Wouter vd Bilt – Henri van Duijl 1-0
Immanuel van IJzerlooij – Henk Koksma 0-1
Jaap de Boer – Pleun Rijkers 1-0
Floris Bikker – Warry Schuurman 1-0
Martin Kool – Arnout Druyvesteyn 0-1
Johan Varkevisser – Rob Thöne ½-½
Henk Jagtenberg – Roland Holdinga 1-0

Ronde 11 van 28 november 2023.

1 Arend van Oosten – Johann Kaemingk 1-0
2 Wijnand Engelkes – Alexander Kirilov ½-½
3 IJntze Hoekstra – Roel Zuidema 1-0
4 Floris Bikker – Ruud van der Laak 0-1
5 Henri van Duijl – Wim Smit ½-½
6 N.O. – Immanuel van IJzerlooij 0-1
7 Warry Schuurman – Daan Asscheman 0-1
8 Rob Thöne – Arnout Druyvesteyn 0-1
9 Roland Holdinga – Johan Varkevisser 0-1

Ronde 10 van 21 november 2023.

Roel Zuidema – Arend van Oosten ½-½
Sergio Harnandan – IJntze Hoekstra ½-½
Bas von Köningslöw – Jaap de Boer ½-½
Wim Smit – Alexander Kirilov 0-1
Ruud van der Laak – Wendela Oskam ½-½
Imm van IJzerlooij – Henri van Duijl 0-1
Arnout Druyvesteyn – Pleun Rijkers 0-1
Warry Schuurman – Rob Thöne 1-0
Abraham vd Vyver – Henk Jagtenberg 1-0
Johan Varkevisser – Titus Nietsch 1-0
Roland Holdinga – Roger Koch 1-0

Ronde 9 van 14 november 2023.

Arend van Oosten – Wijnand Engelkes 1-0
Tom Kalmijn – IJntze Hoekstra 0-1
Roel Zuidema – Gerard Hamers 1-0
Johann Kaemingk – Bas von Köningslöw 1-0
Alexander Kirilov – Wouter vd Bilt ½-½
Peter Egelie – Floris Bikker 1-0
Henri van Duijl – Ruud van der Laak ½-½
Pleun Rijkers – Immanuel van IJzerlooij 0-1
Henk Koksma – Warry Schuurman 1-0
Henk Jagtenberg – Rob Thöne 0-1
Titus Nietsch – Roland Holdinga 1-0

Ronde 8 van 7 november

Tom Kalmijn – Roel Zuidema 0-1
Bas von Köningslöw – Daan Asscheman 1-0
Ruud van der Laak – Wim Smit ½-½
Peter Egelie – Wendela Oskam 1-0
Floris Bikker – Henk Koksma 1-0
Pleun Rijkers – Warry Schuurman 1-0
Henk Jagtenberg – Titus Nietsch 1-0
Rob Thöne – Martin Kool 0-1
Roger Koch – Johan Varkevisser ½-½

Ronde 7 van 31 oktober

Wijnand Engelkes – Sergio Harnandan 0-1
Jan Jaap van Horssen – Arend van Oosten 0-1
IJntze Hoekstra – Gerard Hamers ½-½
Johann Kaemingk – Alexander Kirilov 1-0
Wim Smit – Peter Egelie ½-½
Ruud van der Laak – Pleun Rijkers 1-0
Henk Koksma – Henri van Duijl ½-½
Arnout Druyvesteyn – Abraham vd Vyver 1-0
Warry Schuurman – Martin Kool 1-0
Immanuel van IJzerlooij – Titus Nietsch 1-0
Roger Koch – Rob Thöne 0-1
Johan Varkevisser – Justin Fransen 1-0

Ronde 6 van 24 oktober 2023

Hans Kuiken – Wijnand Engelkes 0-1
Gerard Hamers – Tom Kalmijn ½-½
Roel Zuidema – Jan Jaap van Horssen 0-1
Arend van Oosten – Tim van Oorschot 1-0
Daan Asscheman – IJntze Hoekstra 0-1
Alexander Kirilov – Floris Bikker 1-0
Wim Smit – Pleun Rijkers 1-0
Bas von Köningslöw – Arnout Druyvesteyn 1-0
Titus Nietsch – Jaap de Boer 0-1
Henri van Duijl – Rob Thöne 1-0
Roger Koch – Imm van IJzerlooij 0-1

Ronde 5 van 10 oktober 2023

Tom Kalmijn – Wijnand Engelkes 1/2-1/2
Jan Jaap van Horssen – Hans Kuiken 0-1
Gerard Hamers – Johann Kaemingk 1/2-1/2
Tim van Oorschot – Wim Smit 1-0
Alexander Kirilov – Arend van Oosten 0-1
IJntze Hoekstra – Abraham vd Vyver 1-0
Martin Kool – Daan Asscheman 0-1
Floris Bikker – Titus Nietsch 1-0
Jaap de Boer – Roger Koch 1-0
Rob Thöne – Henk Koksma 0-1
Arnout Druyvesteyn – Warry Schuurman 1-0
N.O. – Henri van Duijl 0-1.
Immanuel van IJzerlooij – Johan Varkevisser 1-0

Ronde 4 van 3 oktober 2023

1 Sergio Harnandan – Roel Zuidema 1-0
2 Wijnand Engelkes – Wim Smit 1-0
3 Wendela Oskam – Jan Jaap van Horssen 0-1
4 Abraham vd Vyver – Gerard Hamers 0-1
5 Peter Egelie – Alexander Kirilov ½-½
6 Arend van Oosten – Jaap de Boer 1-0
7 Rob Thöne – Ruud van der Laak 0-1
8 Titus Nietsch – Arnout Druyvesteyn 1-0
9 Henri van Duijl – Floris Bikker 0-1
10 Johan Varkevisser – Johann Kaemingk 0-1
11 Warry Schuurman – Imm van IJzerlooij 1-0

Ronde 3 van 26 september 2023.

1 Wijnand Engelkes – Roel Zuidema ½-½
2 Hans Kuiken – Tom Kalmijn ½-½
3 Jan Jaap van Horssen – Gerard Hamers ½-½
4 Arend van Oosten – Sergio Harnandan 0-1
5 Abraham vd Vyver – Peter Egelie ½-½
6 Pleun Rijkers – Alexander Kirilov 0-1
7 Henk Koksma – Tim van Oorschot 0-1
8 Arnout Druyvesteyn – IJntze Hoekstra 0-1
9 Daan Asscheman – Titus Nietsch 1-0
10 Bas von Köningslöw – Warry Schuurman 1-0
11 Henri van Duijl – Johan Varkevisser ½-½
12 Floris Bikker – Immanuel van IJzerlooij 1-0

Ronde 2 van 19 september 2023:

Roel Zuidema – Peter Egelie 1-0
Wim Smit – Henk Koksma 1-0
Marvin van Megen – Wouter vd Bilt 1/2-1/2
Jan Jaap van Horssen – Bas von Köningslöw 1-0
Martin Kool – Pleun Rijkers 1/2-1/2
Warry Schuurman – Hans Kuiken 0-1
Johan Varkevisser – Abraham vd Vyver 0-1
Jaap de Boer – Ruud van der Laak 1/2-1/2
Floris Bikker – Arnout Druyvesteyn 0-1
Titus Nietsch – Justin Fransen 1-0
Immanuel van IJzerlooij – Rob Thöne 0-1

Ronde 1 van 5 september 2023:

Daan Asscheman – Arend van Oosten 0-1
Gerard Hamers – Henri van Duijl 1-0
Alexander Kirilov – Henk Koksma ½-½
Peter Egelie – Johan Varkevisser 1-0
Arnout Druyvesteyn – Tom Kalmijn 0-1
Hans Kuiken – Floris Bikker 1-0
Wouter vd Bilt – Jan Jaap van Horssen ½-½
Justin Fransen – Wijnand Engelkes 0-1
Johann Kaemingk – Titus Nietsch 1-0
Immanuel van IJzerlooij – Wim Smit 0-1
Ruud van der Laak – Roel Zuidema 0-1
Rob Thöne – Tim van Oorschot 0-1

Eindstand 2022-2023

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSR
1Arend van Oosten22137216207575-2-2
2IJntze Hoekstra2213721534.87474-2-2
3Gerard Hamers2481421386.573730-1
4Alexander Kirilov27127813177272-11
5Peter Egelie291111711777171-1-1
6Tom Kalmijn278118114970681-1
7Hans Kuiken2671541146.269700-1
8Wijnand Engelkes248971099.5686922
9Herman Hamers2981561092.56766-11
10Johann Kaemingk164571067.8666722
11Marvin van Megen115421055.56565-1-1
12Willem-Jan Veltman144551020.5646301
13Roel Zuidema2781271013636212
14Marijn Jansen119111002626411
15Sergio Harnandan12822907.6616101
16Mees van Winkoop7304883606012
17Bas von Königslöw238788645958-1-2
18Wim Smit9801846585712
19Jaap de Boer17557842.15759-1-1
20Ruud vd Laak258611831.7565611
21Albert-Jaap Houtgast21579793.255551-1
22Daan Asscheman181017788545301
23Henri van Duyl2085777953510-1
24Henk Koksma234109762.25252-1-1
25Wendela Oskam842275951540-1
26Johan Varkevisser25889708.5504811
27Martin Kool17818704.3495011
28Pleun Rijkers2410311671.24846-2-1
29Warry Schuurman3012216669.747490-1
30Karl Sandrich6411654.346470-1
31Roger Koch12516620454521
32Abraham vd Vyver10424594.344430-1
33Arnout Druyvesteyn157085924344-1-1
34Floris Bikker217212557.54242-1-1
35Justin Fransen1660104954141-2-1
36Titus Nietsch196013454403911
37Immanuel van IJzerlooij226115439394001
38Roland Holdinga193115356.8383812
39Reinier Muntjewerff110110302.6373712

Eindstand 2021 – 2022

PosNaamPrtWRVScoreSR
1Arend van Oosten2217411521-2-1
2Sergio Harnandan13913131511
3Willem-Jan Veltman2211651272.80-1
4Gerard Hamers2212551246.5-2-2
5Roel Zuidema1911441169-1-1
6Johann Kaemingk146531080.50-1
7Hans Kuiken186751051.522
8Wijnand Engelkes176741009.212
9Peter Egelie22859923.30-1
10Marvin van Megen7322866-1-1
11Bas von Konigslow14644842.521
12Wim Smit2395983011
13IJntze Hoekstra734081411
14Alexander Kirilov8512813.801
15Mees van Winkoop249411767.801
16Jorn Brouwer5311741.511
17Karl Sandrich850373601
18Jan-Bernard Wolters1152470312
19Henri van Duijl13445691.31-1
20Abraham vd Vyver9333676.3-1-1
21Johan Varkevisser17368655.811
22Pleun Rijkers43016470-1
23Herman Hamers225611637.701
24Henk Koksma187011606.3-2-1
25Wim Klaassen9504576.3-11
26Martin Kool1845957001
27Warry Schuurman237214567.812
28Albert-Jaap Houtgast6213537.50-1
29Roger Koch11317503.5-1-2
30Floris Bikker8305494-2-2
31Gerard van de Wiel224513485.7-2-1
32Daan Asscheman620446501